Psychoterapeuta i psycholog – Agata Nogaj

Psychoterapeuta i psycholog – Agata Nogaj

Agata Nogaj

Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną i psychoterapeutą. Obecnie prowadzę terapię osób dorosłych, par oraz nastolatków. Od początku mojej pracy w zawodzie psychologa zbierałam doświadczenie głównie w pracy klinicznej. Pracowałam na oddziałach psychiatrycznych oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego, co pozwoliło mi na doskonalenie warsztatu pracy z pacjentami zmagającymi się z różnorodnymi dolegliwościami.
W swojej pracy kieruję się zasadą podchodzenia do każdego człowieka indywidualnie, starając się dobrać sprawdzone techniki terapeutyczne. Przyjęte przeze mnie metody leczenia bazują na połączeniu nurtu psychoterapii poznawczo-behawioralnej z terapią III fali i terapią schematów. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia lękowe, a także zmagającymi się z różnorodnymi doświadczeniami traumatycznymi. Pomagam również pacjentom mierzącym się z problemami nadmiernej złości, niskiej samooceny, trudnościami w relacjach interpersonalnych czy kryzysach emocjonalnych. Ponadto wielokrotnie prowadziłam terapię grupową i indywidualną osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych. Jeśli borykasz się z zaburzeniami natury psychicznej, potrzebujesz wsparcia, rozmowy, masz trudności w zaakceptowaniu siebie, niestabilną samoocenę, masz problem w relacjach z partnerem, to warto rozpocząć terapię. Prywatnie jestem ogromną fanką kotów, kuchni azjatyckiej oraz podróży do krajów Europy południowo-wschodniej.

W pracy z drugim człowiekiem kładę szczególny nacisk na atmosferę bezpieczeństwa i zrozumienia oraz praktykę opartą o dowody naukowe. Psychoterapia jest zbudowana na zasadach współpracy i określonych celach terapeutycznych. Staram się stworzyć swobodną atmosferę, która pozwoli na zbudowanie relacji opartej na życzliwości i serdeczności oraz pomóc każdemu, bez względu na jego status społeczny, wyznawaną filozofię, religię oraz poglądy. Stale trenuję umiejętności i pogłębiam wiedzę na szkoleniach oraz konferencjach, kontynuuję kształcenie w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa, a swoją pracę poddaję stałej superwizji. Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Pracę kliniczną wykonywałam między innymi w:

 • Centrum Zdrowia Psychicznego HCP w Szpitalu im. Św. Jana Pawła II w Poznaniu
 • Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. A. Piotrowskiego „Dziekanka” w Gnieźnie
 • Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży Multimed w Gnieźnie
 • Klinika Psychiatrii Dorosłych; Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Wykształcenie:

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek Psychologia ze specjalnością kliniczną
 • Centrum Doskonalenia Zawodowego, Kurs Kwalifikacyjny Pedagogiczny, Warszawa
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny, studia podyplomowe Psychologia Transportu, Poznań
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, Poznań

Kontakt

Zadaj pytanie / Skontaktuj się w celu umówienia wizyty


  Forma konsultacji:

  Forma terapii:

  Dostępność wizyty - Proszę wpisać w poniższym polu swoją dostępność (poniedziałek-piątek od 8 - 20)

  Zapraszamy również do kontaktu przez SMS, mail lub Skype

  Zamek Cesarski 
  ul. Św. Marcin 80/82
  61-809 Poznań

  Gabinet 313, III piętro. W budynku jest dostępna winda