Nasi psychoterapeuci

Psychoterapeuci Poznań – Pracownia Emocji

Wiemy, jak dużo znaczy skuteczny, a zarazem empatyczny psychoterapeuta. Wszak gabinet psychologiczny to miejsce, gdzie osoba poszukująca wsparcia obnaża najbardziej intymne problemy przed kimś, kto tej pomocy ma jej udzielić, a efektywna psychoterapia może zaważyć na jej przyszłości. Dlatego dokładamy starań, abyś w Pracowni Emocji znalazł to, czego potrzebujesz. Nasi psychoterapeuci, przyjmujący w gabinecie w centrum Poznania, to wykwalifikowani specjaliści, którzy nie tylko wnikliwie wsłuchają się w to, co chcesz z siebie wyrzucić, ale i dołożą wszelkich starań, aby Ci pomóc.

Poznaj sylwetki terapeutów naszej pracowni.

Psychoterapeuta Poznań

Agata Nogaj

Psycholog, psychoterapeuta

Paulina Stodolna

Psycholog, psychoterapeuta

Psycholog Poznań

Natalia Deruchowska

Psycholog, psychoterapeuta

Monika
Czerwonogrodzka

Psycholog

Joanna Matyjaszczyk - psycholog

Sebastian Pietrzak

Psycholog, psychoterapeuta

Psycholog Poznań

Magdalena Pawlak

Psycholog, psychoterapeuta

Joanna Matyjaszczyk - psycholog

Joanna Matyjaszczyk

Psycholog, psychoterapeuta

Skuteczna pomoc – psychoterapia poznawczo-behawioralna

Wybierając proponowane usługi, zyskujesz szansę na poradzenie sobie z emocjami i problemami, jakie do tej pory wydawały Ci się nie do przezwyciężenia. Terapia poznawczo-behawioralna, stosowana w gabinecie psychologicznym Pracownia Emocji, to skuteczny sposób na to, by odnaleźć psychiczny balans. Psychoterapia ta skupia się na teraźniejszości, ale z odniesieniem do wydarzeń z przeszłości. Celem jest zrozumienie sposobu funkcjonowania konkretnej osoby przez to, jak m.in. ukształtowały go przeszłe zajścia.

Jeden ze skutków terapii poznawczo-behawioralnej to nauczenie się radzenia sobie zarówno z codziennymi, jak i trudniejszymi sytuacjami. Sposobem na to jest m.in. rozmowa o postrzeganiu otoczenia, jak i własnej osoby oraz o wpływie tych spostrzeżeń na emocje. Co ważne – taka psychoterapia wykazuje skuteczność nie tylko w przypadku jednostek, ale i par. Gabinet psychologiczny stanowi neutralne pole, a psychoterapeuta niejako przyjmuje rolę moderatora dyskusji między partnerami, pomagając im nauczyć się rozmawiania o ich odczuciach np. w kontekście różnych wydarzeń.

Pracownia Emocji – miejsce, gdzie znajdziesz skuteczną pomoc

Jeśli więc poszukujesz skutecznej psychoterapii, która nauczy Cię radzić sobie z kłopotami – terapia poznawczo-behawioralna, jaką prowadzą psychoterapeuci z gabinetu psychologicznego Pracownia Emocji w Poznaniu, będzie właściwym wyborem. Sprawdź dostępne terminy i umów się na sesję.

Kontakt

Zadaj pytanie / Skontaktuj się w celu umówienia wizyty


  Forma konsultacji:

  Forma terapii:

  Dostępność wizyty - Proszę wpisać w poniższym polu swoją dostępność (poniedziałek-piątek od 8 - 20)

  Zapraszamy również do kontaktu przez SMS, mail lub Skype

  Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
  ul. Św. Marcin 80/82
  61-809 Poznań

  Gabinet 313, III piętro. W budynku jest dostępna winda